Onur İş Elbiseleri

Onur İş Elbiseleri Hakkında

Kongre Caddesi Hasırhan Pasajı Kat:1 No:100 Yakutiye / ERZURUM

Firma Açıklaması

Onur İş Elbiseleri firmamız, 2006 yılından beri Erzurum’da siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Tamamen müşteri memnuniyetine göre dikim yapan firmamız tüm personel kıyafetlerinde hem Erzurum’a hemde tüm illerimize hizmet vermektedir.

Satışlarımız toptan ve perakendedir.

Kalitede süreklilik, uygun fiyat, karşılıklı güven, doğru zamanlama ve dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilemeyecek değerlerimizdir.

Lider olmak kuruluşlara bir takım sorumluluklar yükler. Bu sorumlulukların en önemlilerinden biri, topluma sunulan faydanın sürekliliğidir.

Sürekliliği sağlamanın koşuluysa müşteri memnuniyetini algılayabilme ve buna bağlı çözümler üretebilme yeteneğidir.

Onur İş Elbiseleri satışta ve her alanda toplam kalite yönetimini benimseyerek yeni ve daha büyük hedeflere ulaşmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Eğer kalite, doğru zamanlama ve firmanızın maddi durumuna katkıda bulunmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız. (442) 213 05 36 – (535) 414 39 72 Sektörünüz ile ilgili referanslarımız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Onur İş Elbiseleri Kalite, Dayanıklılık, Doğru Zamanlama ve Firmanızın maddi durumuna katkıda bulunmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız.”

Vizyonumuz Kalitede Süreklilik, Uygun Fiyat, Karşılıklı Güven, Doğru Zamanlama ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Misyonumuz Firmamız Endüstri, Güvenlik , Medikal, Restoran kıyafetleri olarak dört ana sektörde faaliyet göstermektedir. Üretimde kumaştan ipliğe kadar, kaliteli ham madde seçimine önem vermekteyiz.

İş Giyimi; Rahatlık, Güvenlik ve Prestij Demektir.

Ürünlerimiz Aşçı Kıyafetleri Garson Kıyafetleri Güvenlik (Security) Kıyafetleri İş Önlükleri Mont Takımları T-Shirt Yelek Takımları İş Tulumları Cafe & Restaurant Kıyafetleri

ONUR İŞ ELBİSELERİ

Adres: Kongre Caddesi Hasırhan Pasajı Kat:1 No:100 Yakutiye / ERZURUM

Telefon : (0442) 213 05 36

Cep Tel : 0535 414 39 72

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim