Eser Basın Yayın Dağıtım Matbaacılık

Eser Basın Yayın Dağıtım Matbaacılık Hakkında

Muratpaşa Mah. Saraybosna Cad. 69/B Yakutiye, Erzurum

Firma Açıklaması

Matbaa, Kutu Ambalaj, Reklam ve Promosyon

Eser Group

Siz de farklı olun kazanın!

41. yıIımızda kendimizi bir kez daha yeniledik… Basılı ürün konusunda dünyadaki en yeni trendleri, en yeni teknoIo|iIeri izliyor ve sizlere getiriyoruz. Kırk bir yıldır bir basımevinden fazlası olmak için çalışıyor, yepyeni fikirler ve projeler sunuyoruz.

Eser Basın Yayın Dağıtım Matbaacılık 41 yıllık bir tecrübeye sahip olup, 1982 yılında serigrafi ile temellerini atmış ve daha sonra değişen teknoloji takip ederek basımevini üst zirvelere taşımıştır. 1982 yılından bugüne Eser Basın Yayın Dağıtım Matbaacılık kurumsal müşterilerinin yani sıra birçok matbaa ve ajansa grafik tasarım ve baskı hizmeti vermektedir.

2007 – 2010 ve 2016 yıllarında makine parkurunu revize ederek en üst düzey baskı teknolojilerine ulaşmış oldu. Bugün Eser Basın Yayın Dağıtım Matbaacılık, birçok ajans, matbaa ve firmaların çözüm ortağı olup, müşterilerinin birinci elden tedarikçisi konumunda, üstün makine parkuru ve güvenirliliği ile hizmet vermektedir.

Ürünlerimizi, hizmetlerimizi sunarken ilk olarak müşterilerimizin memnuniyetine, ürün ve hizmet kalitesine özen gösteriyor, yüksek teknoloji ve donanıma sahip makine parkurumuz ile değişimi, gelişimi ve büyümeyi yakından takip ediyoruz. Karşılıklı güven ile firmaya kişiye, işe ve emeğe saygılı; sektöründe uzman firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Eser Basın Yayın Dağıtım Matbaacılık‘ta da üretilen her urun titiz, sabırlı ve özverili bir çalışmanın ürünüdür.

Kalitemiz referanslarımız ile onaylanmıştır.

İŞ HACMİ NE OLURSA OLSUN ÜRÜN KALİTEMİZDEN ÖDUN VERMİYORUZ…

Eser Basın Yayın Dağıtım Matbaacılık olarak size yarının baskı kalitesini ve hizmetlerini yine bugünden sunmaya devam edeceğiz.

 

Yorumlar kapalı.

İletişim