Erz Dizayn

Firma Açıklaması

BOYADA YENİ BİR ÇAĞ!

ERZ DİZAYN

Sizde Evinizi kırdırıp döktürmeden evinizde inşaat çıkarmadan muhteşem tasarımlarla evinizi dizayn edelim.

Mutfak dolaplarınızı, kapılarınızı, banyonuzu ve evin diğer tüm malzemelerini kırıp dökmeden özel üretim boyalarımızla boyayıp yeni bir tasarıma kavuşturuyoruz. Sizde daha düşük maliyetlerle evinizi modern ve şık bir görünüme kavuşturun.

MODERN DİZAYNLAR ŞİMDİ BURADA !

Kapılarınızdan sıkıldınız mı ? Erz Dizayn ın gelişmiş boya çeşidi sayesinde muhteşem renkler sizleri bekliyor.

Siz de düşük maliyetle mutfağınızı baştan yaratmak istemez misiniz? Erzurum’a yeni bir çağ açtık. Erzurum mutfak dolabı boyama denildiğinde akla gelen ilk isim ERZ Dizayn. Bir mutfak dolabı yaptırım maliyeti maalesef 50.000 TL bulmaktadır. Bizler sizin için bu maliyeti minimum seviyeye indirdik. Üstelik yeni yaptırılmış dolaplardan hiçbir fark bulunmamakta. İstediğiniz renk ve dokuda dolaplara sahip olabilirsiniz. Sadece dolaplarınızı da boyamakla kalmıyoruz. Dolap arası fayans ve tezgahınızı da baştan yaratıyoruz. Erzurum’a getirdiğimiz bu yenilik sayesinde sizi inşaat yükünden ve maliyetinden kurtarıyoruz.

BOYATMAK DEĞİŞTİRMEYE GÖRE ÇOK UYGUN!

Erzurum mutfak dolabı boyama herkesin hasretle beklediği bir iş olduğuna inanıyoruz. Birçok müşterimizde dediği gibi ucuza tertemiz bir işçilikle karşınızdayız. Kullandığımız kaliteli ürünler bizi rakiplerimizden öne çıkarmakta. Boyalarımız leke tutmaz ve en güzeli istediğiniz ürünle silin çıkma ya da kabarma yapmamakta. Yıllarca kullanabileceğiniz çevreye duyarlı boyalarımız özel üretimdir. Üstelik geniş renk skalamız da istediğiniz rengi bulabilirsiniz. Üstelik leke tutma özelliği olmadığı için nemli bir bezle silinse bile yeni boyanmış gibi durmaktadır. Dolaplarınızı iç dış boyama yapar, dolapların kulplarını değişir ve size yepyeni dolap vaat eder. İşte tüm vaatleri yerine getiren ERZ Dizayn sizlerle.

İşimizden aldığımız gücü size borçluyuz. İç dekorasyon için adresiniz ERZ Dizayn. Mutfak dolaplarınızla beyaz eşyalarınızı da boyayarak bütün bir resim elde ediyoruz. Mermer efektli, ahşap efektli, düz renk tezgâhlar da tasarımımıza modernlik katmakta. İşte şimdi misafirleriniz evinize hayran kalacak. Herkesin kulaktan kulağa övdüğü ev neden sizin eviniz olmasın? O zaman hemen bizimle iletişime geçin ve evinizi güzelleştirin. Her zaman ne diyoruz değiştirmeyin, güzelleştirin.

BANYONUZU BAŞTAN YARATALIM!

Hiçbir tadilat gerektirmeden banyo fayansları banyo dolapları, banyo kapısı, mermeri ve diğer tüm banyo malzemelerinizi baştan boyayalım.

Web sitemiz için tıklayınız.

İnstagram: Erz dizayn

ENES KÜÇÜK

İLETİŞİM:+905443544745

 

İletişim