Arı Anaokulu Erzurum

Özel Aziziye Arı Anaokulu Hakkında

Bölge Adliye Mahkemesi Karşısı Dadaşkent Selçuklu Mah. 70. Yıl Cad. No:57-59 Aziziye / Erzurum

Firma Açıklaması

Özel Aziziye Arı Anaokulu

Öğrenmenin severek gerçekleştirildiği bir ortamda, yılların mesleki birikimiyle, kurumsallaşmanın ışığında, değişen dünya şartlarına uyum sağlayacak nesiller yetiştiren, geleceğe yön veren çağdaş ve nitelikli bir kurumuz.

Alanında uzman lisans mezunu öğretmenleriyle, her yaş grubuna uygun özel sınıflarıyla, duygusal zekâ ve aktif öğrenme metotlarının kullanıldığı eğitim modellerinin yanı sıra kalıplaşmış eğitim sisteminden sıyrılmış, öğretmenin rehber olduğu ve öğrencinin özgün çalışmaları ile kendi tasarımlarını ortaya çıkarabildiği ortamlar oluşturmaktayız.

Uzman öğretmenlerle verilen branş dersleriyle, çocuk güvenliği ve iş güvenliğine verdiği önemiyle, velilere ve öğrencilere sunduğu rehberlik hizmetleriyle, tüm yaş gruplarına İngilizce dersleriyle farklılıkların okuluyuz.

Değerli Anne ve Babalar;

Hayatınızdaki en değerli varlıklarınız olan çocuklarınız eğitim hayatlarına başlarken sizlerin yapacağı seçimler, vereceği kararlar onların geleceğine şekil ve yön verecektir.

Özel Aziziye Arı Anaokulu ailesi olarak çocuklarınıza sizlerin gözü ile bakmak, sizlerin sevgi ve şefkatiyle onları koruyup kucaklamak her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Bizler yavrularınızın okuldaki ebeveynleri olmak, eğitim hayatları boyunca kendilerini bu ailenin birer ferdi olarak hissetmelerini canı gönülden istiyoruz.

Bu yola çıkarken klasik eğitim anlayışlarından farklı ve eğitim sektöründe uzun yıllar çalışarak elde ettiğimiz deneyimleri kendimize ilke edindik. Unutmayınız ki her çocuk özeldir ve farklıdır. Benimsediğimiz eğitim anlayışı, öğrencileri farklılıklarına göre kabul eden her öğrenciye kendi öğrenme biçimine ve ihtiyacına göre yaklaşan bir modeldir. Öğrencilerimize bilgiyi ezberleyerek öğrenmeyi değil, onlara bilgiye ulaşmanın yollarını öğretiyoruz. Öğretmenlerinin rehberliğinde ve öğrenmenin her anında merkezde yer alacak şekilde ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda destekliyoruz.

Bizlere emanet ettiğiniz evlatlarınıza kendi evlatlarımız gibi bakmak onları hem akademik hem de sosyal yönden donanımlı bireyler olarak yetiştirmek için var gücümüzle çalışacağız.

Telefon Numaramız

0535 792 37 37

E-posta adresimiz

info@arikoleji.com

Instagram adresimiz

ozelarianaokuluerzurum

Web Sitemiz

https://arianaokulu.com

Yorumlar kapalı.

İletişim